Přejít na obsah

Robert Musil

Robert Musil

Jsem partnerem advokátní kanceláře Havelka&Musil VGD Legal se specializací na právo korporací, contract risk management, financování obchodů a právo nemovitostí.

Právo pro mě znamená úžasný vesmír skládající se ze souborů poměrů, které prochází životem a programují naše každodenní snažení. Příprava právních dokumentů, zmírňování smluvních rizik nebo nastavování vnitřních procesů v korporacích pro mě představuje řemeslný produkt, jehož vznik, design a fungování musí za všech okolností hladce zapadnout do potřeb našich klientů.

Nemáme rádi klišé a balast v podobě „komplexních optimalizovaných služeb s flexibilním proklientským přístupem, který je šitý na míru“. Naopak jdeme přímo k věci, řešíme problémy. Stejně tak nejsme odborníci „na všechno“ (jak to občas bývá), ale jen na ty oblasti práva, kterým se věnujeme, kterým rozumíme a které nás zajímají (poskytované služby).

Protože jsme součástí mezinárodní skupiny VGD a celosvětové sítě NEXIA, jsme Vám připraveni a schopni pomoci nejen lokálně, ale i kdekoliv v zahraničí.

Skupina VGD

VGD je mezinárodní společnost, poskytující služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd a podnikového poradenství.

Nexia International

VGD je aktivním členem NEXIA, prestižní celosvětové sítě auditních, účetních a poradenských firem. Díky tomu jsme schopni zajistit své profesionální
služby po celém světě.

nexia_logo