Přejít na obsah

Martin Havelka

Jsem partnerem advokátní kanceláře Havelka&Musil VGD Legal a mám na starosti řešení složitých obchodních sporů, strategickou litigaci, M&A a development.

Právní služby poskytuji s takovým nasazením a v takové kvalitě, jak jsem zvyklý z dlouholeté praxe v přední české advokátní kanceláři Vrána & Pelikán a následně jako společník advokátní kanceláře Havelka&Musil VGD Legal, tedy tak, aby má práce byla pro klienta hmatatelnou přidanou hodnotou.

Tato filozofie je vlastní celé naší kanceláři, jež poskytuje právní služby pro úspěšné a náročné klienty, kteří chtějí víc a ocení naši snahu „jít dál“.
Nemáme rádi klišé a balast v podobě „komplexních optimalizovaných služeb s flexibilním proklientským přístupem, který je šitý na míru“. Naopak jdeme přímo k věci, řešíme problémy. Stejně tak nejsme odborníci „na všechno“ (jak to občas bývá), ale jen na ty oblasti práva, kterým se věnujeme, rozumíme jim a které nás zajímají a baví (poskytované služby).

Protože jsme součástí mezinárodní skupiny VGD a celosvětové sítě NEXIA, jsme Vám připraveni a schopni pomoci nejen lokálně, ale i kdekoliv v zahraničí.

Skupina VGD

VGD je mezinárodní společnost, poskytující služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd a podnikového poradenství.

Nexia International

VGD je aktivním členem NEXIA, prestižní celosvětové sítě auditních, účetních a poradenských firem. Díky tomu jsme schopni zajistit své profesionální
služby po celém světě.

nexia_logo